Duotex

O firme

Firma Duotex pôsobí na trhu od roku 1993. Zaoberá sa v prevažnej miere veľkoobchodnou činnosťou s pančuchovým tovarom a bielizňou. Za tento čas firma získala priazeň širokého okruhu zákazníkov od menších predajní so zmiešaným tovarom cez drogérie, predajne textilu, obuvi, galantérie či špeciálne predajne pančuchového tovaru až po predajné siete a to kvôli priaznivému pomeru ceny a kvality ponúkaného tovaru, šírke sortimentu, pružnosti dodávok, ústretovom prístupe a vysokej úrovni služieb.

Naša firma je jednou z najväčších veľkoobchodných firiem v uvedenom sortimente na Slovensku. Ponúka najširší sortiment pančuchového tovaru v širokej farebnej škále. Patria sem jemné pančuchové výrobky (nohavice, pančuchy, ponožky, podkolienky), bavlnené a vlnené ponožky a podkolienky, bavlnené a akrylové pančuchové nohavice. Myslíme na najrôznejšie potreby a požiadavky zákazníka a ponúkame kompletný sortiment pančuchového tovaru od štandardného až po najluxusnejší, pre každý typ postavy od najmenších kojeneckých až po nadmerné veľkosti.

V našej ponuke nájdete širokú škálu výrobkov pančuchového tovaru, bielizne a pyžám známych značiek ako sú:

ako aj výrobky vlastnej značky DUOTEX ponúkané vo výhodných cenových reláciách.

Sklad

Objednávky vybavujeme z nášho skladu o ploche 1500 m2, ktorý sa nachádza na Čemernianskej ulici 57/45 vo Vranove nad Topľou.

SkladSkladSklad

Pri osobnej návšteve firemným zákazníkom radi odprezentujeme tovar v našej vzorkovni.

VzorkovňaVzorkovňaVzorkovňaVzorkovňaVzorkovňaVzorkovňa